Zážitkový pobyt v přírodě: Kemp Sedmihorky je tím správným místem pro vaši dovolenou!

Kemp Sedmihorky

Úvod do kempu Sedmihorky

Úvod do kempu Sedmihorky

Pokud hledáte ideální místo pro letní dovolenou v České republice, kemp Sedmihorky by mohl být tou nejlepší volbou. Nachází se v srdci překrásné přírody a nabízí mnoho zajímavých aktivit pro celou rodinu. Nezáleží na tom, zda jste milovníkem sportů na vodě, turistiky či relaxace u ohně - kemp Sedmihorky má pro každého něco.

Přijďte a užijte si nádherný pobyt plný dobrodružství!

Poloha a přístupnost

Poloha a přístupnost kempu Sedmihorky jsou klíčové faktory, které vedou mnoho turistů rozhodnout se pro pobyt právě zde. Kemp se nachází v malebném prostředí Českého ráje, jen pár kilometrů od města Turnov. Jeho strategická poloha poskytuje snadný přístup k mnoha okolním atrakcím, jako jsou hrad Trosky, Prachovské skály nebo Muzeum Českého ráje v Turnově. Kemp je rovněž v těsné blízkosti turistických tras a cyklostezek, což umožňuje aktivní odpočinek v nádherné přírodě. Své vozidlo si mohou hosté nechat zaparkované na parkovišti u kempu a využít veřejné dopravy ze zastávky autobusu v bezprostřední blízkosti kempu. Poloha a přístupnost tak dělají z kempu Sedmihorky ideální místo pro dovolenou či víkendový výlet.

Ubytování v kempu

Ubytování v Kempu Sedmihorky

Hledáte-li ideální místo pro vaší dovolenou, kde byste se mohli příjemně ubytovat a užít si krásy českého venkova, Kemp Sedmihorky je tu pro vás! Nachází se v malebné krajině, obklopen zelenými kopcemi a lesy. U nás najdete nejen pohodlí moderního ubytování v chatkách a stanech, ale i kompletní služby od stravování až po sportovní vyžití. Ať už plánujete rodinnou dovolenou nebo romantický víkend ve dvou, Kemp Sedmihorky splní vaše očekávání. Čekáme na vás s otevřenou náručí!

Služby a vybavení kempu

Služby a vybavení kempu Sedmihorky jsou k dispozici pro zajištění vašeho pohodlného pobytu v přírodě. V našem kempu najdete moderní sociální zařízení, sprchy s teplou vodou a toalety. Pro zábavu a sportovní aktivity jsou připraveny hřiště na plážový volejbal, nohejbal a basketbal. Pro děti máme dětské hřiště, malý bazén s atrakcemi a možnost zapůjčení sportovních nástrojů jako jsou míčky nebo frisbee. K dispozici je také obchod s potravinami a nápoji, restaurace s možností stravování celý den a grilování při táboře. Vaše pohodlné bydlení zajišťujeme pronájmem chat nebo stanů se společnými sociálními zařízeními. Kemp Sedmihorky - váš ideální pobyt v přírodě!

Aktivity a atrakce v okolí

Aktivity a atrakce v okolí Kempu Sedmihorky

Kemp Sedmihorky se nachází v malé obci na okraji chráněné krajinné oblasti Český kras. V blízkosti kempu a jeho okolí se nachází mnoho zajímavých aktivit a atrakcí, které stojí za návštěvu.

Pro milovníky turistiky je zde mnoho možností pro pěší túry v neuvěřitelné přírodě Českého krasu. V létě se můžete vydat navštívit nedalekou soutěsku Suchou Belu, skalní útvary Karlštejnska nebo si projet na kole po cyklostezkách kolem řeky Berounky.

Pro ty, kteří milují adrenalinové sporty, jsou zde dostupné skvělé předpoklady pro lezení, horolezectví a via ferraty podél skalních hřebenů. V blízkém okolí navíc najdete lyžařský areál s umělým sněhem a snowparkem.

Pokud rádi poznáváte kulturní dědictví regionu, doporučujeme navštivit romantický Karlštejn s hradem Karla IV., klášter v Plasích nebo zámek Konopiště. Pro rodiny s dětmi je tu k dispozici zábavní park se skluzavkami, trampolínami a dalšími atrakcemi.

Kemp Sedmihorky je ideálním místem pro ty, kteří hledají aktivní dovolenou v nádherné přírodě se spoustou zábavy a zajímavostí v okolí.

Závěr a doporučení pro návštěvníky kempu Sedmihorky

Závěr a doporučení pro návštěvníky kempu Sedmihorky

Při pobytu v kempu Sedmihorky si určitě užijete spoustu zábavy a odpočinku. Přesto bychom vám rádi poskytli pár tipů a doporučení, aby váš pobyt byl co nejpříjemnější.

Jedním ze zásadních pravidel je dodržování nočního klidu od 22:00 do 6:00. Dbejte na to, abyste nevyrušovali ostatní návštěvníky kempu.

Důležité je také správné nakládání s odpady. V kempu jsou umístěny kontejnery na tuto účel, prosíme vás tedy o jejich používání a o to, abyste neponechávali žádný odpad na místech určených pro stanování.

Pokud se chystáte na výlet nebo jinou aktivitu mimo kemp, nezapomeňte s sebou vzít dostatek pitné vody, sluneční ochranu a vhodné oblečení dle počasí.

Rovněž doporučujeme dodržovat bezpečnostní předpisy při používání ohniště a grilů. V kempu jsou stanoveny určité body pro rozdělávání ohně, prosíme vás tedy o jejich respektování a opatrnost.

Doufáme, že se vám pobyt v kempu Sedmihorky co nejvíce zamluví a budeme se těšit na vaši další návštěvu!

Publikováno: 06. 06. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Adélka Janková

Tagy: kemp sedmihorky | kemp