Výstava robotů v Praze: Svět robotů Chodov - neuvěřitelná cesta do budoucnosti

Svět Robotů Chodov

Představení výstavy "Svět robotů Chodov" v Praze

Výstava "Svět robotů Chodov" je jedinečnou událostí, která představuje neuvěřitelné možnosti a pokroky v oblasti robotiky. Tato fascinující výstava se koná v Praze a nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost prozkoumat svět robotů a jejich nekonečné možnosti. Na výstavě budou prezentovány různé druhy interaktivních robotů a technologií, které jsou schopny plnit různorodé úkoly a usnadňovat nám život. Přijďte se podívat na tuto úžasnou výstavu a dejte se unést do budoucnosti!

Datum a místo konání výstavy

Výstava "Svět robotů Chodov" se koná v Praze od 15. března do 30. dubna. Místo konání je obchodní centrum Chodov, které se nachází na jižním okraji města. Výstavní prostor je umístěn ve speciálně připravené hale, která nabízí dostatek místa pro prezentaci a interakci s roboty. Tato lokalita je snadno dostupná jak autem, tak i veřejnou dopravou, což zajišťuje pohodlnou cestu pro všechny návštěvníky.

Nabídka interaktivních robotů a technologií

Na výstavě "Svět robotů Chodov" v Praze se návštěvníci mohou těšit na širokou nabídku interaktivních robotů a technologií. Budete mít možnost se setkat s humanoidními roboty, kteří jsou schopni komunikovat a reagovat na lidské doteky. Dále zde budou přítomny autonomní robotické vozíky, které se pohybují samostatně a přenášejí různé předměty. Pro milovníky moderních technologií je připravena také prezentace dronů a virtuální reality. Všechny tyto interaktivní prvky umožňují návštěvníkům zapojit se do vlastního objevování světa robotiky a poznat jejich neuvěřitelné možnosti.

Možnost seznámení se s nejnovějšími robotickými trendy

Na výstavě "Svět robotů Chodov" v Praze budou návštěvníci mít jedinečnou možnost seznámit se s nejnovějšími robotickými trendy. Expozice bude představovat širokou škálu moderních robotů a technologií, které jsou aktuálně ve vývoji. Návštěvníci se tak budou moci blíže seznámit s umělou inteligencí, autonomními vozidly, humanoidními roboty a dalšími inovativními projekty. Bude to skvělá příležitost pro každého, kdo má zájem o současný stav a budoucnost robotiky.

Zábavné a vzrušující aktivity pro návštěvníky všech věkových kategorií

Na výstavě "Svět robotů Chodov" se návštěvníci mohou těšit na zábavné a vzrušující aktivity, které osloví všechny věkové kategorie. Pro děti jsou připraveny interaktivní hry s roboty, kde si mohou vyzkoušet ovládání a programování. Dospělí si pak mohou vyzkoušet virtuální realitu a prozkoumat svět robotů prostřednictvím 3D brýlí. Pro ty nejodvážnější je připravena adrenalínová jízda na simulátoru letadla či závodním autě. Výstava nabídne také soutěže s atraktivními cenami a možnost vyfotit se s humanoidním robotem. Celý den strávený na této výstavě bude plný zábavy a vzrušení pro celou rodinu.

Exkluzivní přednášky a prezentace od odborníků v oboru robotiky

Exkluzivní přednášky a prezentace od odborníků v oboru robotiky jsou jednou z hlavních atrakcí výstavy "Svět robotů Chodov" v Praze. Návštěvníci budou mít možnost se dozvědět nejnovější informace a trendy v oblasti robotiky přímo od renomovaných odborníků. Bude zde prezentováno široké spektrum témat, jako je umělá inteligence, autonomní robotika, průmyslové aplikace a mnoho dalšího. Tyto exkluzivní přednášky a prezentace poskytnou návštěvníkům jedinečný pohled do budoucnosti robotiky a možnost seznámit se s nejnovějšími technologickými inovacemi.

Vstupné a otevírací doba výstavy

Vstupné na výstavu "Svět robotů Chodov" je 250 Kč pro dospělého a 150 Kč pro dítě. Pro rodiny je k dispozici rodinné vstupné za 600 Kč, které platí pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Výstava bude otevřena každý den od 10:00 do 18:00 hodin. Doporučujeme si zakoupit vstupenky předem online nebo na pokladnách výstaviště, aby se vyhnuli frontám. Nezapomeňte si přinést s sebou potvrzení o nákupu vstupenek a platný průkaz totožnosti.

Doporučení pro návštěvu výstavy "Svět robotů Chodov" v Praze

Pokud se chystáte navštívit výstavu "Svět robotů Chodov" v Praze, doporučujeme vám si předem zarezervovat vstupenky online, abyste se vyhnuli frontám. Vzhledem k velkému zájmu o tuto výstavu je lepší mít již zakoupené lístky. Doporučujeme také přijít na výstavu brzy ráno nebo pozdě odpoledne, abyste se vyhnuli největšímu provozu a mohli si klidně prohlédnout jednotlivé expozice. Nezapomeňte si také vzít s sebou dostatek peněz na občerstvení a suvenýry. Připravte se na to, že budete strávit několik hodin na této fascinující výstavě, protože je zde tolik zajímavých aktivit a prezentací. A hlavně nezapomeňte si užít tuhle úžasnou cestu do budoucnosti plnou robotických technologií!

Výstava "Svět robotů Chodov" v Praze je jedinečnou příležitostí pro všechny milovníky technologií a robotiky. Nabízí interaktivní zážitek, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet ovládání různých robotů a seznámit se s nejnovějšími trendy v oboru. Výstava je plná zábavných aktivit pro všechny věkové kategorie a také nabízí exkluzivní přednášky od odborníků. Otevřeno je každý den od 9:00 do 18:00 hodin a vstupné je velmi přijatelné. Doporučujeme tuto fascinující výstavu navštívit a prozkoumat svět robotiky na vlastní kůži.

Publikováno: 02. 12. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Lucius Vondrák

Tagy: svět robotů chodov | výstava robotů v praze