Zažijte nezapomenutelný pobyt v přírodě: Rekreační středisko Sobotín v Jeseníkách

Resort Sobotín

Úvod do Resortu Sobotín

"Úvod do Resortu Sobotín"

Vítejte v našem krásném rekreačním středisku v srdci Jeseníků - Resortu Sobotín. Toto úchvatné místo nabízí nejen relaxaci a odpočinek, ale také mnoho aktivit pro všechny věkové kategorie. Během svého pobytu zde si můžete užít nádhernou přírodu okolí, projít se po bývalých vojenských stezkách nebo se vydat na alpské túry. Pro ty, co hledají adrenalinové zážitky, jsou k dispozici např. lanové centrum, bike park a mnoho dalších atrakcí.

Resort Sobotín poskytuje kvalitní ubytování s možností stravování ve stylu jesenických specialit. V létě je k dispozici i venkovní bazén a dětské hřiště pro nejmenší návštěvníky. V zimním období pak láká četné sjezdovky i běžecké tratě přímo v okolí.

Tímto stručným úvodem Vám přinášíme povzbuzení pro objevování nádherných možností, které Resort Sobotín nabízí. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poloha a přístupnost

Poloha a přístupnost rekreačního střediska Resort Sobotín jsou ideální pro milovníky přírody, kteří si chtějí užít klid a pohodu v malebném prostředí Jeseníků. Středisko se nachází v nejvyšším pohoří Moravy s bezprostřední blízkostí národního parku. Dostupnost z hlavních měst republiky je snadná, jelikož se Resort Sobotín nachází pouhé 3 km od dálnice D46. Pohodlný přístup zaručuje také umístění střediska v těsné blízkosti řeky Moravy a jezera Slezská Harta.

Ubytování a vybavení pokojů

"Komfort a pohodlí během pobytu v resortu Sobotín. Nabízíme širokou škálu ubytování a moderního vybavení pokojů, které splní i ty nejnáročnější požadavky. Užijte si relaxaci a odpočinek na jednom z nejkrásnějších míst Jeseníků s naším luxusním ubytováním a prvotřídním vybavením pokojů."

Stravování a restaurace

Stravování a restaurace v resortu Sobotín - pochutnejte si na regionálních specialitách v malebném prostředí jesenického rekreačního střediska. Nabízíme bohaté možnosti stravování pro každého - od tradičních pokrmů až po moderní gastronomii. Navštivte naši restauraci s výhledem na okolní lesy a hory, nebo si dopřejte rychlou občerstvení v bistru u bazénu. Chcete si udělat radost? Vyzkoušejte naše špičkové víno z místní vinice nebo ochutnejte místně vařené pivo. Prožijte jedinečný gastronomický zážitek v resortu Sobotín.

Wellness a relaxace

Podívejte se na nabídku wellness a relaxačních služeb v resortu Sobotín, idylickém rekreačním středisku v srdci Jeseníků.

V našem wellness centru si můžete vychutnat různé druhy masáží, saunování a relaxaci ve vířivce. Nechte se rozmazlovat naší širokou nabídkou kosmetických procedur, které budou Vaši pokožku hydratovat a omladit.

Kromě toho máme také moderní fitness centrum, kde si můžete zacvičit nebo absolvovat trénink s osobním trenérem. Po sportování si dopřejte odpočinek v bazénu nebo na slunných terasách s panoramatickým výhledem na horskou krajinu.

Náš resort je ideálním místem pro oddych a regeneraci po náročném pracovním období. Nabízíme pobytové balíčky i jednodenní wellness programy pro jednotlivce i skupiny. Přijďte se k nám zrelaxovat a nabrat novou energii!

Sportovní aktivity v okolí

Sportovní aktivity v okolí - Zarezervujte si aktivní dovolenou v Rekreačním středisku Sobotín

V Rekreačním středisku Sobotín se nachází nespočet možností pro sportovně laděnou dovolenou. Milovníci cykloturistiky se mohou vydat po nádherných cyklostezkách Jeseníků. V zimě pak čekají na lyžaře a snowboardisty různé sjezdovky, které jsou v bezprostřední blízkosti resortu.

Pokud se chcete odreagovat, nabízí se k dispozici rybníky vhodné pro koupání či rybaření. Lákavá je i možnost si zaplavat v krytém bazéně nebo relaxovat v sauně.

Výjimečné okolní přírodní skvosty lze poznávat i pěšky, např. během turistických výletů po horských údolích a lesnatých stezkách.

Pusťte se do nezapomenutelného dobrodružství a buďte součástí krásné přírody Jeseníků.

Kultura a památky v blízkém okolí

Kultura a památky v blízkém okolí

Resort Sobotín se nachází v malebné krajině Jeseníků, která je bohatá na historii a památky. V okolí se nachází mnoho zajímavých míst, které rozhodně stojí za návštěvu. Mezi nejvýznamnější patří například barokní zámek Velké Losiny, který je známý díky svým lázním s unikátním termálním pramenem.

Dalším fascinujícím místem jsou tajemné hradby Zámku Sovinec, které stojí na vrcholu kopce nad stejnojmennou obcí. Kromě toho tu najdete i řadu dalších historických objektů, jako jsou například kostely, kaple či zaniklé vesnice.

Oblast Jeseníků je také proslulá svou kulturní scénou. V blízkosti Resortu Sobotín se nachází mnoho kulturních akcí a festivalů, které přilákají návštěvníky z celého regionu. Mezi nejoblíbenější události patří např. folklorní festivaly, jazzové koncerty či divadelní představení.

Pokud máte rádi kulturu a historii, bude vám pobyt v Resortu Sobotín zaručeně stát za to!

Ceny a rezervace

Ceny a rezervace v rekreačním středisku Resort Sobotín v Jeseníkách

Připravte se na nezapomenutelnou dovolenou plnou relaxace a zábavy v našem moderním resortu. Zde najdete širokou nabídku ubytování, wellness služeb, ale také možnosti sportovního vyžití a mnoho dalšího.

Chcete si zarezervovat nějaký z našich pokojů nebo apartmánů? Pak se podívejte do ceníku, kde naleznete aktuální ceny za jednotlivé typy ubytování. Máte-li již vybraný termín pobytu, nebude nic snazšího než rezervovat si ho přes naše webové stránky. K dispozici jsou i balíčky pro vícedenní pobyty, které jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry.

Nebudete-li se chtít ani na chviličku nudit, čekají zde na Vás různé sportovní aktivity jako tenis, minigolf nebo kulečník. Pokud máte raději pasivnější relaxaci, pak byste určitě neměli minout náš wellness a SPA centrum s vířivými vanami či saunou.

Užijte si dovolenou naplno v resortu Sobotín!

Závěr a doporučení pro návštěvu Resortu Sobotín

Po návštěvě Resortu Sobotín můžeme určitě potvrdit, že se jedná o ideální místo pro strávení aktivní dovolené v překrásné přírodě Jeseníků. V závěru bychom tedy rádi shrnuli naše zážitky a doporučení pro ty, kteří se rozhodli toto středisko navštívit.

Za prvé, velmi nás potěšilo profesionální a vstřícné chování personálu. Veškeré naše požadavky byly plněny s úsměvem na tváři a tak jsme se cítili velmi dobře a oceňovali jsme výbornou péči.

Navíc jsme byli nadšeni nabídkou různorodých aktivit, které středisko nabízí. Bez ohledu na to, jakou sportovní činnost máte rádi - turistiku, cyklistiku, tenis nebo bowling - Resort Sobotín má co nabídnout.

Nakonec bychom rádi zdůraznili krásy okolní přírody - sjezdovky, lesy a jezera - které se nachází přibližně 10 minut od resortu. Doporučujeme si zapůjčit kolo a projet si krásné trasy po okolním kraji.

Celkově tedy můžeme jednoznačně doporučit návštěvu Resortu Sobotín. Tuto destinaci bychom osobně opět navštívili a vyzkoušeli si další sportovní aktivity.

Publikováno: 09. 05. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Todor Bělehradský

Tagy: resort sobotín | rekreační středisko v jeseníkách