Tui PL: Polská pobočka cestovní kanceláře Tui, která vám otevře dveře k nezapomenutelnému dobrodružství!

Tui Pl

Vítejte v polské pobočce cestovní kanceláře TUI! Jsme zde, abychom Vám pomohli plánovat Vaši nezapomenutelnou dovolenou. Naše společnost TUI se specializuje na nabídku komplexních služeb pro cestování a turistiku z celého světa. V naší polské pobočce najdete široký výběr exotických destinací, luxusních hotelů a mnoho dalšího. Pokud hledáte dokonalou dovolenou, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám pomůžeme s plánováním Vaší vysněné dovolené.

Historie TUI v Polsku

Historie TUI v Polsku se začala psát již v roce 1994, kdy byla založena první pobočka této cestovní kanceláře v Polsku. Od té doby TUI PL postupně rozvíjela svou síť poboček a škálu nabízených služeb a produktů. V roce 2000 se stala členem skupiny TUI, jednoho z největších turistických koncernů na světě.

Dnes TUI PL nabízí polským zákazníkům široký výběr dovolených jak na krátkou, tak i na dlouhou dobu. Mezi oblíbené destinace patří například Řecko, Španělsko, Egypt nebo Thajsko. Kromě toho poskytuje TUI PL také služby pro firemní klientelu a organizuje různé akce a eventy.

Během let si tuto cestovní kancelář získala u polských zákazníků dobrou pověst díky svému profesionálnímu přístupu k práci a kvalitním službám. A s podporou silné mateřské společnosti TUI Group má TUI PL jistotu, že bude i nadále úspěšně rozvíjet svou činnost na polském trhu.

Nabídka služeb TUI v Polsku

Nabídka služeb TUI v Polsku

TUI je jednou z největších cestovních kanceláří na světě a má také svoji pobočku v Polsku. Nabízíme široký výběr služeb pro vaše cestování, jako jsou letenky, ubytování, pronájem auta a mnoho dalšího. S týmem zkušených pracovníků se budete cítit jako doma a my se postaráme o to, abyste měli nezapomenutelnou dovolenou. Zajímají vás kulturní a historické památky? Rádi vám nabídneme zajímavé zájezdy po celém Polsku. Nebo si raději užíváte relaxaci u moře? Vyberte si z naší nabídky krásné pláže a hotely s all-inclusive. Začněte plánovat svou dovolenou s TUI v Polsku dnes!

Destinace nabízené TUI Polska

Destinace nabízené TUI Polska

TUI Polska je jednou z největších cestovních kanceláří v Polsku. Nabízí široký výběr destinací pro dovolenou, od tropických ostrovů po evropská města plná historie a kultury. Mezi oblíbené destinace patří Egypt, Turecko, Řecko, Španělsko a Itálie.

Pokud hledáte ideální dovolenou na pláži s rodinou nebo romantický pobyt ve městě se svým partnerem, TUI Polska má pro vás něco připraveno. S podrobnými informacemi o jednotlivých destinacích a možnostmi ubytování si snadno vyberete to pravé místo pro vaši nezapomenutelnou dovolenou.

Závěr - Tui PL: Záruka kvality a spokojenosti během vaší dovolené v Polsku.

Publikováno: 22. 05. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Adélka Janková

Tagy: tui pl | polská pobočka cestovní kanceláře tui