Objevte útulnost a pohodlí v Hotelu Jana v Přerově

Hotel Jana Přerov

Vítejte v hotelu Jana v Přerově - jednom z nejlepších ubytování v regionu. Užijte si pohodlný pobyt plný komfortu, uvolnění a péče o vás. S námi si odpočinete a načerpáte nové síly pro vaše další cestování.

Poloha hotelu Jana Přerov

Hotel Jana Přerov se nachází v skvělé poloze, která je ideální pro pohodlné cestování. Jeho umístění je přímo v centru města, což umožňuje snadný přístup ke všem důležitým turistickým atrakcím. Navíc hotel leží jen krátkou vzdáleností od nádraží a hlavního autobusového terminálu, což usnadňuje pohyb jak místním obyvatelům, tak i turistům. Celkově tedy lze říci, že poloha Hotelu Jana Přerov je jedním z jeho největších předností.

Popis ubytovacích kapacit

Hotel Jana Přerov nabízí širokou škálu ubytovacích možností. Vyberte si z našich moderně zařízených pokojů a apartmánů:

Pokoje

  • Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje
  • Prostorné a světlé
  • Klimatizace, minibar, trezor
  • Vlastní koupelna s WC

Apartmány

  • Prostorné apartmány s obývacím pokojem a ložnicí
  • Manželská postel
  • Plně vybavená kuchyň
  • Balkon s výhledem na město

Konference a akce

Hotel Jana Přerov je ideálním místem pro firemní akce a konference. Nabízíme moderně vybavené konferenční místnosti s kapacitou až 100 osob.

Přijďte si k nám odpočinout a užít si prvotřídních služeb v přátelském prostředí.

Služby a vybavení hotelu

Služby a vybavení hotelu Janáček Přerov

Nezáleží na tom, zda hledáte ubytování pro vaši pracovní cestu nebo turistický výlet, hotel Janáček Přerov nabízí širokou škálu služeb a vybavení, které splní vaše požadavky na pohodlí a komfort.

Naše recepce je otevřena 24 hodin denně a může vám pomoci s jakýmikoli dotazy. K dispozici máme také bezplatné Wi-Fi připojení k internetu pro naše hosty.

Vybavenost našich pokojů zahrnuje soukromou koupelnu s toaletními potřebami, televizor se satelitním příjmem, minibar a trezor pro vaše cennosti.

Chcete-li relaxovat po náročném dni, můžete navštívit náš wellness centrum s vířivkou, saunou a posilovnou. Pro ty nejmenší hosty máme dětský koutek.

Kromě toho nabízíme konferenční prostory vhodné pro firemní akce nebo soukromé oslavy. Na požádání vám také můžeme zajistit catering.

Nechte se unést pohostinností hotelu Janáček Přerov a užijte si svůj pobyt s maximálním komfortem a pohodlím.

Restaurace a stravování

Restaurace a stravování v Hotelu Jana Přerov: kulinářský zážitek první třídy! Užijte si lahodné pokrmy připravené z čerstvých surovin v naší stylové restauraci nebo si dopřejte výbornou kávu a dezerty v našem útulném kavárně. Pro hosty, kteří preferují pohodlí svého pokoje, nabízíme také možnost objednání pokrmů do pokoje s rychlým a profesionálním servisem. V Hotelu Jana Přerov se vám bude líbit každé sousto!

Rekreační možnosti v okolí

Rekreační možnosti v okolí hotelu Jana Přerov jsou rozmanité a lákavé. Krásná příroda kolem hotelu nabízí řadu aktivit pro cyklisty, turisty a milovníky adrenalinových sportů. Můžete si užít procházku po nedalekém lesoparku nebo navštívit místní zámek s bohatou historií. Oblast je také bohatá na kulturní akce, jako jsou koncerty, výstavy a tradiční lidové slavnosti. Pokud hledáte relaxaci, pak vám nabízíme wellness centrum s vířivkou, saunou a masážemi. Všechny tyto aktivity dělají z hotelu Jana Přerov ideální místo pro váš rekreační pobyt.

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Pokud hledáte pohodlné a příjemné ubytování v blízkosti centra města Přerova, pak je Hotel Jana tou správnou volbou. V našem hotelu si užijete klidný pobyt a profesionální servis od našeho přátelského personálu.

Pro ty, kteří chtějí nejenom odpočinout, ale i objevovat krásy regionu, nabízíme množství atrakcí v okolí. Výlety do nedalekých lázní či golfového hřiště jsou jen několika z mnoha možností, jak pobyt u nás obohatit.

Také jsme velmi pyšní na kvalitu naší restaurace a nabízených pokrmů. Naše menu je plné chutných pokrmů z regionálních surovin a naši šéfkuchaři se postarají o to, aby vaše chuťové buňky byly maximálně uspokojeny.

Věřím, že vaše zkušenost s naším hotelem bude jedinečná a těšíme se na Vaší další návštěvu.

Publikováno: 12. 04. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Todor Bělehradský

Tagy: hotel jana přerov | hotel