Oáza klidu a zábavy: Objevte krásy veřejného koupaliště Michal v Michalovcích

Koupaliště Michal

Vítejte na veřejném koupališti Michal - oáze klidu a zábavy v srdci města Michalovce. Zde se můžete v letních měsících osvěžit v čisté vodě, užít si sluneční paprsky a relaxovat s rodinou a přáteli. Přečtěte si více o našem koupališti a podívejte se na nabízené služby.

Poloha koupaliště Michal

Poloha koupaliště Michal

Koupaliště Michal se nachází v srdci města Michalovce na adrese Vodníkova 16. Je snadno dostupné pěšky z centra města nebo autem s parkováním přímo u koupaliště. Jeho strategická poloha v těsné blízkosti obchodů a restaurací nabízí návštěvníkům pohodlné spojení s dalšími turistickými atrakcemi v okolí.

Historie koupaliště Michal

Historie koupaliště Michal sahá až do roku 1955, kdy se začalo s jeho výstavbou. Od té doby se stalo oblíbeným místem pro letní osvěžení místních obyvatel i turistů. Koupaliště nabízí kromě velkého bazénu také dětský bazén, skluzavky, odpočinkové zóny a další atrakce. Během svého působení prošlo několika rekonstrukcemi a modernizacemi, aby zůstalo konkurenceschopné a přitahovalo stále více lidí. Koupaliště Michal je nejen místem pro zábavu a relaxaci, ale také představuje část historie a tradic Michalovců.

Služby a vybavení koupaliště Michal

Služby a vybavení koupaliště Michal

Koupaliště Michal je moderní zařízení, které nabízí širokou škálu služeb a vybavení pro návštěvníky. Zde si můžete užít celodenního vodního zážitku s rodinou a přáteli.

Pro ty, kteří hledají relaxaci, je k dispozici venkovní vířivka a masáže. Rodiny s dětmi ocení bezpečné dětské brouzdaliště, trampolíny a skluzavky. Sportovní nadšenci mohou využít plavecký bazén, beach volejbalové kurty, fotbalové hřiště nebo stolní tenis.

V areálu najdete také pohodlnou restauraci s terasou s nabídkou teplých jídel, občerstvením a osvěžujícím nápojem.

Nenechte si ujít den plný zábavy a odpočinku na koupališti Michal!

Aktivity a zábava na koupališti Michal

Na koupališti Michal najdete mnoho skvělých aktivit a zábavy, které vám pomohou zpříjemnit den strávený na slunci a vodě. Můžete si zahrát beach volejbal nebo fotbal s přáteli, pronajmout si kánoi nebo paddleboard a prozkoumat okolní krajinu ze vzdálenosti hladiny. Pro děti je zde dětské hřiště s různými atrakcemi. V letních měsících se konají různé akce, jako například plavecké závody, noční koupání či koncertní večery. Pokud máte chuť na nákup, můžete navštívit stánky se suvenýry nebo si dát do těla něco dobrého z nabídky občerstvení. Přijďte si užít letní radovánky na koupaliště Michal!

Ceny a otevírací doba koupaliště Michal

Níže naleznete informace o cenách a otevírací době koupaliště Michal. Toto veřejné koupaliště v Michalovcích slouží k vašemu odpočinku a zábavě. Připravili jsme pro vás ty nejlepší ceny a otevírací dobu, aby vaše návštěva byla co nejpříjemnější.

Ceny:

Dospělí: 100 Kč

Děti do 12 let: 50 Kč

Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti): 250 Kč

Skupinové vstupy nad 10 osob: sleva 20%

Otevírací doba:

Pondělí - pátek: od 9:00 do 19:00 hod.

Sobota - neděle: od 8:00 do 20:00 hod.

Tak neváhejte a přijďte si užít krásného dne na našem koupališti Michal!

Po celých letních prázdninách navštěvují návštěvníci koupaliště Michal v Michalovcích a užívají si příjemného odpočinku uprostřed teplého počasí. Po návratu z koupačky se mnozí z nich rozhodnou své zážitky sdílet s ostatními a podelit se o své zkušenosti a recenze. Pokud plánujete přijet do Michalovců, určitě byste neměli vynechat navštívení tohoto veřejného koupaliště.

Závěr a doporučení pro návštěvu koupaliště Michal.

Závěrem tedy mohu shrnout, že návštěva koupaliště Michal je skvělým způsobem, jak si užít letní den v Michalovcích. Koupaliště poskytuje dostatek zábavy jak pro dospělé, tak i pro děti. Zároveň vás příjemný personál bude provázet a pomáhat s čímkoliv, co budete potřebovat. Doporučujeme navštívit toto veřejné koupaliště a nezapomenout na sluneční krém a plavky!

Publikováno: 08. 04. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Todor Bělehradský

Tagy: koupaliště michal | veřejné koupaliště v michalovcích