Dinopark Vyškov: Zábavná cesta do pravěkého světa

Dinopark Vyškov

Vítejte v Dinoparku Vyškov - místě, kde se zábava a dobrodružství potkávají s prehistorickými tvory!

Co je Dinopark Vyškov?

Co je Dinopark Vyškov?

Dinopark Vyškov je nezapomenutelná zábavní atrakce pro všechny milovníky dinosauřích dobrodružství. Park se nachází v malebném prostředí Vyškovských vrchů a nabízí návštěvníkům možnost vidět více než 30 skutečně velkých, pohybujících se modelů dinosaurů ve svém přirozeném prostředí. Od obrovského tyrannosaura po malého stegosaura - Dinopark Vyškov má co nabídnout každému.

Ale to není vše! V parku jsou k dispozici také další aktivity, jako např. dino-kino, interaktivní muzeum, hry, zábavné atrakce a mnoho dalšího. Pro celodenní rodinnou zábavu nemusíte hledat dál - Dinopark Vyškov je vaším ideálním cílem!

Vstupné a otevírací doba

Vstupné a otevírací doba

Ve vyškovském Dinoparku si můžete užít nezapomenutelný den plný zábavy s prehistorickými tvory. Aby vaše návštěva byla co nejpříjemnější, přinášíme vám informace o vstupném a otevírací době.

Vstupné na celodenní pobyt uvnitř parku činí 250 Kč pro dospělé a 200 Kč pro děti. Rodinný balíček pro dva dospělé a dvě děti je k dispozici za 700 Kč. Pro školní skupiny nabízíme speciální slevy, více informací naleznete na našich webových stránkách.

Dinopark Vyškov je otevřen každý den od 9:00 do 18:00 hodin v období od dubna do října. V měsících červenec a srpen máme pro vás navíc připravenou noční prohlídku parku, která se koná každé úterý a pátek od 19:00 do 22:00 hodin.

Tak neváhejte a vydejte se s námi na cestu do minulosti plnou zábavy a dobrodružství!

Expozice dinosaurů

Vstupte do světa prehistorických obřů! V naší expozici dinosaurů najdete neuvěřitelné modely těchto fascinujících tvorů, které vás dostanou do říše, kde vládli tyto velikáni. Dovolte si být součástí našeho Dinoparku Vyškov a užijte si zábavu pro celou rodinu s tím nejlepším z prehistorického světa!

Zábavní aktivity pro děti

Zábavní aktivity pro děti jsou neodmyslitelnou součástí Dinoparku Vyškov! Tady se vaše děti budou moci bavit a učit se zároveň. Nabízíme například hledání pokladů, kvízy o dinosaurech, interaktivní modely dinosaurů a mnoho dalšího. A co víc, naše aktivity jsou navrženy tak, aby byly přístupné pro všechny věkové kategorie dětí. Přijďte si s nimi užít den plný zábavy a dobrodružství!

Prohlídky s průvodcem

Prohlídky s průvodcem v Dinoparku Vyškov: Zábavný zážitek pro celou rodinu!

Občerstvení a suvenýry

Občerstvení a suvenýry jsou nezbytnou součástí každého zážitku, a to platí i pro návštěvu Dinoparku Vyškov. Nabídka občerstvení je plná lahodných pochoutek, které zaručeně zasytí hladové žaludky všech návštěvníků parku. Pokud si chcete odnést kousek této nezapomenutelné zábavy s sebou domů, připravili jsme pro Vás bohatou nabídku suvenýrů spojených s tématikou dinosaurů a prehistorické éry. Nedopusťte, aby Vám unikl tento jedinečný zážitek plný zábavy a vzpomínek!

Závěr a doporučení pro návštěvu

Pokud jste fanoušky dinosaurů, určitě byste neměli minout Dinopark Vyškov. Tento park nabízí nejen zábavné atrakce, ale také vzdělávací programy pro návštěvníky různých věkových kategorií. Po prohlídce expozic můžete navštívit dinokino nebo se projet na t-rexovi. Navíc se můžete podívat na živé modely obdobných druhů dinosaurů, které vám připomenou dávné éry historie.

Závěrem doporučujeme strávit celý den v tomto fascinujícím parku a odnést si domů spoustu zábavy s novými poznatky o dinosaurech. Nezapomeňte si také zakoupit suvenýry ze suvenýrového obchodu, aby vám tato návštěva zůstala dlouho v paměti.

Publikováno: 02. 06. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Adélka Janková

Tagy: dinopark vyškov | zábava